Wykorzystaj każdy centymetr swojego salonu…

Wykorzystaj każdy centymetr swojego salonu…
Luty 12, 2017 admin
In Konstrukcja sof

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/vieri/domains/sofa-design.pl/public_html/wp-content/themes/atelier/swift-framework/content/sf-post-formats.php on line 89
narożnik Latina

Szukacie Państwo oryginalnego i niepowtarzalnego mebla? Na dodatek ma być on wyprodukowany na wymiar – co do jednego centymetra? Już wiedzą Państwo, że ani popularne sieciowe sklepy meblowe, ani „renomowane” marki nie sprostają Państwa wymaganiom? Z pomocą przychodzą firmy takie jak Vieri Divani.

Dlaczego meble na wymiar?

W ramach swojej oferty (ta jest oczywiście dość duża, ale rozumiemy – nie każdemu do gustu przypadną ich modele) mogą Państwo zmieniać dowolnie wymiary i owszem – cena zmienia się – ale nie doliczają żadnych opłat za sam fakt wykonania indywidualnego projektu. Korzyści z tego faktu nie trzeba tłumaczyć. Otrzymujemy ekskluzywny mebel, który na dodatek jest niepowtarzalny. Dodając do tego fakt możliwości wyboru dowolnej tapicerki, mamy wszystko czego potrzebujemy.

Dlaczego Vieri Divani?

Firma Vieri Divani ma swoje korzenie w Kalwarii Zebrzydowskiej, jest to swoista kolebka polskiego meblarstwa i ludzie tam pracujący mają już chyba we krwi pracę nad meblami (i po części również nad obuwiem, ale nie o tym jest ten artykuł). Na swojej stronie dokumentuje już ponad 100 lat tradycji produkcji mebli i nie zamierza na tym poprzestać.

Wpis ilustruje przepiękny narożnik Perfection wykonany przez firmę Vieri Divani na zamówienie klienta.

Comments (0)

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*