• -30%
  • Zniżka 30%
Space

Beżowy szezlong Space I 230 x 170 cm z możliwością rozkładania

4 250,00 zł
2 975,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Beżowy
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Narożnik Space I w formie szezlonga charakteryzuje niezwykła prostota, a jego największym atutem jest miękkie, piankowe siedzisko oraz stosunkowo wysokie poduchy wypełnione granulatem silikonowym. Prezentowany narożnik jest tapicerowany tkaniną Mostar 2885 i ma wymiar 230 x 170 cm.

Opcjonalny system rozkładania

Narożnik może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 110 x 190 cm i jest rekomendowana tylko do spania okazjonalnego.

Niebanalny wygląd narożnika

Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych malowanych na czarno. Narożnik z obu stron posiada prosty, 20-centymetrowy bok a dodatkowo na jednej stronie posiada szezlong.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację kilku pianek o łącznej grubości 15 centymetrów. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Mostar

Tkanina, którą wyróżnia bardzo duża odporność na ścieranie na poziomie 90 000 cykli. Dodatkowo producent - Toptextil zastosował w niej technologię Cleanaboo, która zapobiega wchłanianiu się płynów do struktury tkaniny. Wartym podkreślenia jest fakt, że tkanina przechodzi test papierosa.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
93 cm
Głębokość siedziska
55 cm (77 cm bez poduchy)
Wysokośc nóg
15 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wysokość oparcia
70 cm (85 cm z poduchami)

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.