• -30%
  • Zniżka 30%
Moderno

Narożnik Moderno 1 265 x 190 cm w białej skórze ekologicznej

4 900,00 zł
3 430,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Biały
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

 

Termin realizacji obecnie wynosi 8 tygodni. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Nowoczesny narożnik Moderno zachwyci każdego miłośnika minimalistycznych form. Idealnie pasuje do prostych, oszczędnych w dekoracje wnętrz. Prezentowany narożnik jest tapicerowany białą skórą ekologiczną Loft 1 i ma wymiar 265 x 190 cm.

Opcjonalna funkcja spania i pojemnik na pościel

Narożnik może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 110 x 190 cm. W przypadku domówienia stelaża belgijskiego narożnik wyposażony jest ponadto w pojemnik na pościel zainstalowany w krótszym boku narożnika. Pojemnik otwiera się do góry i podnoszony jest za pomocą pneumatycznych podnośników.

Styl narożnika

Wyjątkowa lekkość bryły spotęgowana została wysokimi 10 cm chromowanymi nogami. Modernistyczne pikowania siedziska nadają sofie oryginalności i ekskluzywności. Pikowania mają także bardzo praktyczne zastosowanie, gdyż zapobiegają marszczeniu się z upływem czasu materiału obiciowego. Dodatkową atrakcją jest wmontowana w bok narożnika praktyczna półeczka, której górną powierzchnię pokrywa biały lakobel (jednostronnie malowane szkło).

Konstrukcja mebla

Stelaż mebli wykonany jest z solidnego, litego drewna oraz płyt meblowych. Do budowy siedziska wykorzystuje się najwyższej klasy pianki. Aby zapewnić wysoką jakość stosujemy tylko sprawdzone wypełnienia. Do budowy siedziska wykorzystane zostały kolejno: pasy wysokoelastyczne (nadające siedzisku odpowiedniej sprężystości), pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40, która odznacza się dużą odpornością na odgniecenia (zachowując swój kształt przez długi okres użytkowania), formatka sprężynowa typu bonel, którą charakteryzuje duża elastyczność (gwarantując wysoki komfort siedzenia).

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
90 cm
Głębokość siedziska
60 cm
Wysokośc nóg
10 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wysokość oparcia
68 cm
wysokość podłokietnika
51 cm
Wysokość półki
28 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.