• -30%
  • Zniżka 30%
Amsterdam

Ciemnoszary narożnik Amsterdam 240 x 175 cm z funkcją spania

5 700,00 zł
3 990,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Szary
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Pikowany narożnik w formie szezlonga z podnoszonymi zagłówkami wyposażony w szufladową funkcją spania oraz pojemnikiem na pościel. Prezentowany narożnik jest tkaniną Hamilton 2817 i ma wymiar 240 x 175 cm.

Szufladowy system rozkładania oraz pojemnik na pościel

Jedną z największych zalet tych narożników jest ich szufladowa funkcja spania, która pozwala na bardzo łatwe zamienienie mebla w łóżko. Rozłożenie narożnika polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania. Powierzchnia spania wynosi 125 x 200 cm, a jest ona na tyle wygodna, że można ją stosować nawet do spania codziennego.

Styl sofy

Charakterystycznym elementem dla kolekcji mebli tapicerowanych Londyn jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku. Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych nogach.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację aż trzech rodzajów pianek, w tym najważniejszą warstwę stanowi wysokoelastyczna pianka polieterowa. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Hamilton

Zmywalna tkanina poliestrowa firmy Toptextil posiadająca zarówno technologię Cleanaboo, która ogranicza wchłanianie płynów w strukturę materiału, jak i system Petproof, który zapewnia ochronę przed zwierzakami przebywającymi w domu. Tkanina gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Odporność na ścieranie tej kolekcji tkanin to 30 000 cykli. Czyszczenie tylko prze użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki.

Opis

Funkcja spania
Szufladowa funkcja spania
Głębokość całkowita
104 cm
Głębokość siedziska
56 cm
Wysokośc nóg
10 cm
Wysokość siedziska
44 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.