• -30%
  • Zniżka 30%
Londyn

Żółty nowoczesny narożnik Londyn 285 x 250 cm

7 000,00 zł
4 900,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Żółty
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Narożnik Londyn dzięki wygodnym, podnoszonym zagłówkom oraz stopniowanym podłokietnikiem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentowany narożnik jest tapicerowany tkaniną Cotone 2865 i ma wymiar 285 x 250 cm.

Opcjonalny system rozkładania

Narożnik może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 110 x 190 cm i jest rekomendowana tylko do spania okazjonalnego.

Styl narożnika

Charakterystycznym elementem dla kolekcji mebli tapicerowanych Londyn jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku. Dłuższy bok mebla posiada podnoszony, stopniowany podłokietnik, który w pozycji "0" zrównuje się z siedziskiem, a lekko podniesiony da idealne oparcie dla głowy podczas codziennego wypoczynku. Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych, delikatnie profilowanych malowanych na czarno nogach.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację aż trzech rodzajów pianek, w tym najważniejszą warstwę stanowi wysokoelastyczna pianka polieterowa. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Cotone

Połączenie zaawansowanej technologi produkcji tkanin - poliester z naturalną bawełną (20%) dał tutaj efekt bardzo miłej w dotyku tkaniny, która dodatkowo posiada aż 35 000 cykli odporności na ścieranie.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
102 cm
Głębokość siedziska
55 cm
Wysokośc nóg
14 cm
Wysokość siedziska
44 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.