• -30%
  • Zniżka 30%
Londyn

Kremowy narożnik Londyn 285 x 250 cm z podnoszonymi zagłówkami

7 000,00 zł
4 900,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Złamana biel
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Narożnik Londyn dzięki wygodnym, podnoszonym zagłówkom oraz stopniowanym podłokietnikiem spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Prezentowany narożnik jest tapicerowany tkaniną Kongo 721 i ma wymiar 285 x 250 cm.

Opcjonalny system rozkładania

Narożnik może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 110 x 190 cm i jest rekomendowana tylko do spania okazjonalnego.

Styl narożnika

Charakterystycznym elementem dla kolekcji mebli tapicerowanych Londyn jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku. Dłuższy bok mebla posiada podnoszony, stopniowany podłokietnik, który w pozycji "0" zrównuje się z siedziskiem, a lekko podniesiony da idealne oparcie dla głowy podczas codziennego wypoczynku. Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych, delikatnie profilowanych malowanych na czarno nogach.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację aż trzech rodzajów pianek, w tym najważniejszą warstwę stanowi wysokoelastyczna pianka polieterowa. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Kongo

Tkanina w formie plecionki, która dzięki zastosowaniu innowacyjnego polipropylenu posiada szereg technologii, takich jak Cleanaboo+, które powoduje, że cząsteczki brudu nie przylegają na stałe do tkaniny, Petproof, który zapewnia ochronę przed zwierzakami przebywającymi w domu. Toptextil zapewnia również o antybakteryjnych i antygrzybicznych właściwościach materiału. Do tego wszystkiego dochodzi certyfikat Oeko Tex oraz odporność na ścieranie na poziomie 18 000 cykli.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
102 cm
Głębokość siedziska
55 cm
Wysokośc nóg
14 cm
Wysokość siedziska
44 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.