• -30%
  • Zniżka 30%
Space

Wygodny narożnik Space II 250 x 215 cm w żółtej tkaninie

5 700,00 zł
3 990,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Żółty
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Narożnik Space II charakteryzuje niezwykła prostota, a jego największym atutem jest miękkie, piankowe siedzisko oraz stosunkowo wysokie poduchy wypełnione granulatem silikonowym. Prezentowany narożnik jest tapicerowany tkaniną Cotone 2865 i ma wymiar 250 x 215 cm.

Opcjonalny system rozkładania

Narożnik może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm i jest rekomendowana tylko do spania okazjonalnego.

Niebanalny wygląd narożnika

Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych malowanych na czarno. Narożnik z jednej strony posiada prosty, 20-centymetrowy bok a jego druga strona zyskała otwartą formę szezlonga.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację kilku pianek o łącznej grubości 15 centymetrów. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Cotone

Połączenie zaawansowanej technologi produkcji tkanin - poliester z naturalną bawełną (20%) dał tutaj efekt bardzo miłej w dotyku tkaniny, która dodatkowo posiada aż 35 000 cykli odporności na ścieranie.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
93 cm
Głębokość siedziska
55 cm (77 cm bez poduchy)
Wysokośc nóg
15 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wysokość oparcia
70 cm (85 cm z poduchami)

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.