• -30%
  • Zniżka 30%
Space

Klasyczna sofa Space 170 cm z opcjonalnym stelażem belgijskim

2 800,00 zł
1 960,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Szarobrązowy
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Sofę Space charakteryzuje niezwykła prostota, a jej największym atutem jest miękkie, piankowe siedzisko oraz stosunkowo wysokie poduchy wypełnione granulatem silikonowym. Prezentowana sofa jest tapicerowana tkaniną Hamilton 2818 i ma wymiar całkowity 170 cm.

Opcjonalny system rozkładania

Sofa może posiadać rozkładanie za pomocą stelaża typu belgijskiego, który wmontowany jest w dłuższy bok narożnika. Powierzchnia spania wynosi 120 x 190 cm i jest rekomendowana tylko do spania okazjonalnego.

Niebanalny wygląd sofy

Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych malowanych na czarno. Sofa z obu stron posiada prosty, 15-centymetrowy bok.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację kilku pianek o łącznej grubości 15 centymetrów. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Tkanina Hamilton

Zmywalna tkanina poliestrowa firmy Toptextil posiadająca zarówno technologię Cleanaboo, która ogranicza wchłanianie płynów w strukturę materiału, jak i system Petproof, który zapewnia ochronę przed zwierzakami przebywającymi w domu. Tkanina gładka i bardzo przyjemna w dotyku. Odporność na ścieranie tej kolekcji tkanin to 30 000 cykli. Czyszczenie tylko prze użyciu łagodnych środków do pielęgnacji tapicerki.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
93 cm
Głębokość siedziska
55 cm (77 cm bez poduchy)
Wysokośc nóg
15 cm
Wysokość siedziska
43 cm
Wysokość oparcia
70 cm (85 cm z poduchami)

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.