• -30%
  • Zniżka 30%
Moderno

Sofa Moderno 160 cm w białej skórze ekologicznej

2 300,00 zł
1 610,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Biały
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Dwuosobowa sofa Moderno w wymiarze 160 cm tapicerowana białą skórą ekologiczną Loft 1.

Wygląd i funkcjonalność sofy

Nowoczesna sofa Moderno zachwyci każdego miłośnika minimalistycznych form. Idealnie pasuje do prostych, oszczędnych w dekoracje wnętrz. Sofa Moderno to bardzo stonowana i oszczędna kompozycyjnie linia. Wyjątkowa lekkość bryły spotęgowana została wysokimi 10 cm chromowanymi nogami. Modernistyczne pikowania siedziska nadają sofie oryginalności i ekskluzywności. Pikowania mają także bardzo praktyczne zastosowanie, gdyż zapobiegają marszczeniu się z upływem czasu materiału obiciowego.

Opcjonalna funkcja spania

Sofa Moderno zaopatrzona może być w bardzo popularny i sprawdzony system rozkładania typu "belgijskiego", który umieszczony jest w wewnątrz siedziska. Powierzchnia spania w przypadku sofy 160 cm wynosi 110 cm x 190 cm.

Konstrukcja mebla

Stelaż mebli wykonany jest z solidnego, litego drewna oraz płyt meblowych. Do budowy siedziska wykorzystuje się najwyższej klasy pianki. Aby zapewnić wysoką jakość stosujemy tylko sprawdzone wypełnienia. Do budowy siedziska wykorzystane zostały kolejno: pasy wysokoelastyczne (nadające siedzisku odpowiedniej sprężystości), pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40, która odznacza się dużą odpornością na odgniecenia (zachowując swój kształt przez długi okres użytkowania), formatka sprężynowa typu bonel, którą charakteryzuje duża elastyczność (gwarantując wysoki komfort siedzenia).

Skóra ekologiczna Loft

Skóra ekologiczna oferowana przez firmę Fargotex jest wyprodukowana na bazie poliuretanu z naturalnym, bawełnianym podkładem. W testach Martindale uzyskuje wynik 50 000 cykli. Łatwa w utrzymaniu czystości - przecierać wilgotną ściereczką z microfibry.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
90 cm
Głębokość siedziska
60 cm
Wysokośc nóg
10 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wysokość oparcia
68 cm
wysokość podłokietnika
51 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.