• -30%
  • Zniżka 30%
Enigma

Czarna sofa Enigma 200 cm

4 250,00 zł
2 975,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Czarny
Funkcja spania - Stelaż belgijski
Fotel 110 cm
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Piękna i super ekskluzywna sofa Enigma 200 cm wykonana z czarnej skóry ekologicznej Loft 12. Model, ten cechuje elegancja i wyrafinowanie. Boki sofy i fotela ozdabia chromowany elegancki element nadający im ekskluzywnego charakteru. Sofa posiada ponadto system składanego zagłówka, który poprawia komfort siedzenia, nadając linii mebla bardzo funkcjonalny charakter. Dodatkową ozdobą są elegancko pikowane siedziska oraz oparcia i zagłówki mebla.

Atutem kolekcji są także bardzo ekskluzywne chromowane nogi, idealnie współgrające z listwami w podłokietnikach. Jeśli szukasz czegoś naprawdę ekskluzywnego, co nada twojemu mieszkaniu odpowiedniego charakteru, to sofa Enigma jest stworzona dla Ciebie.

Opcjonalna funkcja spania

Sofa Enigma zaopatrzona może być opcjonalnie w bardzo popularny i sprawdzony system rozkładania typu "belgijskiego", który umieszczony jest w wewnątrz siedziska. Powierzchnia spania wynosi 140 cm x 190 cm.

Konstrukcja mebla

Stelaż mebli wykonany jest z solidnego, litego drewna oraz płyt meblowych. Do budowy siedziska wykorzystuje się najwyższej klasy pianki. Aby zapewnić wysoką jakość stosujemy tylko sprawdzone wypełnienia. Do budowy siedziska wykorzystane zostały kolejno: pasy wysokoelastyczne (nadające siedzisku odpowiedniej sprężystości), pianka poliuretanowa o podwyższonej twardości T-40, która odznacza się dużą odpornością na odgniecenia (zachowując swój kształt przez długi okres użytkowania), pianka K- 35, którą charakteryzuje duża elastyczność (gwarantująca wysoki komfort siedzenia).

Skóra ekologiczna Loft

Skóra ekologiczna oferowana przez firmę Fargotex jest wyprodukowana na bazie poliuretanu z naturalnym, bawełnianym podkładem. W testach Martindale uzyskuje wynik 50 000 cykli. Łatwa w utrzymaniu czystości - przecierać wilgotną ściereczką z microfibry.

Opis

Funkcja spania
Opcjonalny stelaż belgijski
Głębokość całkowita
102 cm
Głębokość siedziska
60 cm
Wysokośc nóg
10 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wysokość oparcia
80 cm / 100 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.