• -30%
  • Zniżka 30%
Tokyo

Biała, rozkładana sofa Tokyo 240 cm

4 590,00 zł
3 213,00 zł Zniżka 30%
Brutto
Kolor
  • Biały
Ilość

  • Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł. Termin realizacji obecnie wynosi 30 dni roboczych. Koszt dostawy z wniesieniem to 499 zł.

Lekka, ale i niezwykle nowoczesna sofa Tokyo idealnie sprawdzi się w każdym wnętrzu, a dzięki wygodnym, podnoszonym zagłówkom spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Idealnie pasuje do prostych, oszczędnych w dekoracje wnętrz. Prezentowana sofa jest tapicerowana białą skórą ekologiczną Loft 1 i ma wymiar 240 cm.

Szufladowy system rozkładania

Jedną z największych zalet tych sof jest ich szufladowa funkcja spania, która pozwala na bardzo łatwe zamienienie mebla w łóżko. Rozłożenie sofy polega na wysunięciu z dolnego segmentu mebla wmontowanej tam szuflady. Następnie z wysuniętej szuflady za pomocą specjalnego podnośnika wyciąga się zamontowany tam materac piankowy, który zrównuje się w ten sposób z siedziskiem tworząc bardzo stabilną i komfortową powierzchnię spania. Powierzchnia spania wynosi 125 x 200 cm, a jest ona na tyle wygodna, że można ją stosować nawet do spania codziennego.

Styl sofy

Charakterystycznym elementem dla kolekcji Tokyo jest możliwość podnoszenia zagłówków, co podnosi estetykę mebla, ale również jest niezwykle wygodne podczas codziennego odpoczynku. Lekkość sofy została uzyskana przez osadzenie konstrukcji mebla na prostych 10-centymetrowych, delikatnie profilowanych malowanych na czarno nogach.

Konstrukcja mebla

Stelaż wykonany jest po części z litego drewna bukowego, świerkowego, płyt meblowych i sklejki. W siedzisku zastosowaliśmy kombinację aż trzech rodzajów pianek, w tym najważniejszą warstwę stanowi wysokoelastyczna pianka polieterowa. Sprężystość siedziska zapewnia dodatkowo warstwa włókniny silikonowej. Zagłówki wypełnione zostały wysokiej jakości granulatem silikonowym.

Skóra ekologiczna Loft

Skóra ekologiczna oferowana przez firmę Fargotex jest wyprodukowana na bazie poliuretanu z naturalnym, bawełnianym podkładem. W testach Martindale uzyskuje wynik 50 000 cykli. Łatwa w utrzymaniu czystości - przecierać wilgotną ściereczką z microfibry.

Opis

Funkcja spania
Szufladowa funkcja spania
Głębokość całkowita
103 cm
Głębokość siedziska
55 cm
Wysokośc nóg
10 cm
Wysokość siedziska
44 cm
Wysokość oparcia
82 cm / 104 cm
wysokość podłokietnika
58 cm

Zamów darmowe próbniki!

Aby uniknąć pomyłek przy wyborze obicia naszej nowej sofy lub narożnika umożliwiamy Państwu zamówienie próbek, które mogą zostać na obicie mebla.

Aby otrzymać próbniki wystarczy skontaktować się z nami mailowo: biuro@sofa-design.pl lub telefonicznie.